1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 oy ,ortalaması: 5,005)
Loading...

Paykwik

paykwik

Türkiye’nin Tek Yetkili Paykwik Satış Şirketi BesaKart A.ş Olarak Sizlere En Güvenilir Hizmet Sunmaktan Gurur Duymaktayız.

Paykwik Nedir ? 

Paykwik Kart Elektronik Para birimidir , Ön ödemelerde gönül rahatlığında kullana bileceğiniz kart sistemidir. 19 haneli pin kodu ile yüksek güvenlik ile paranız şifrelenir ve hiç bir şekilde kimlik bilgileriniz karşı tarafa aktarılmadan gönül rahatlığında ödeme yapma imkanından yararlanabilirsiniz. Paykwik Kart Türkiye’de satışı serbest kılındıktan sonra artık televizyonlarda dolandırılma ve internet üzerinden yapılan ödemelerde kart hırsızlığı gibi hadiselerin kalmadığını görmeniz mümkündür.  Satın aldığınız Paykwik kodların geçerlilik süresi 1 yıldır ama hiç bir şekilde üçüncü şahıs kişilerle kod paylaşımı yapmamalısınız aksi taktirde firmamız yaşanacak bir sorundan sorumlu değildir.

Paykwik Nasıl Kullanılır ? :  Paykwik kart kullanımı oldukça basittir  , Buna emin olabilirsiniz kredi kartları gibi sizleri 3D şifreleriyle uğraştırmaz. Sadece yapmanız gereken satın aldığınız paykwik kodunuzu ödeme yapacağınız sitenin ödeme seçenekleri sayfasına girerek ödeme seçeneğini Paykwik olarak seçmek ve ardından  açılan ekrana sizinle paylaşmış olduğumuz 19 haneli Paykwik kodunu açılan ekrana girerek ödeme yap butonuna basıp işleminizi hızlı şekilde sonlandırmanız mümkündür. Hiç bir şekilde sorun yaşamanız söz konusu değildir ,  bu sebeple alışverişlerinizde Paykwik kart kullanarak kendinizi güven altına almanız mümkündür.

Paykwik Bozdurma ? 

Paykwik ile yaptığınız alışverişlerin sonrasında gönül rahatlığında geriye kalan paykwik pin kodlarınızı bozdurma işlemiyle tekrar paranızı hızlı bir şekilde ( TL ) ye çevirmeniz mümkündür. Bu işlem sayesinde kullanıcılar hiçbir şekilde zarar etmeden gönül rahatlığında ödeme yaparak ve sonrasında pin kodlarını bozdurarak zararsız ve faizsiz bir şekilde alışverişlerine devam etmektedirler. Paykwik bozdurma işlemi günümüzde olduğu gibi kur sistemi ile çalışmaktadır , Günlük kur belirlenir ve bozdurma işlemi yapacak olan kullanıcılar ile paylaşılır.

Paykwik Satın Alma İşlemi : Paykwik satın alırken yapmanız gereken sitemizde bulunan canlı destek hizmetine giriş yaparak sizlerden talep edilen ( İsim , Telefon , Eposta ) bilgilerini doğru bir şekilde doldurarak müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçmek. İrtibata geçtikten sonra müşteri temsilcilerimize sizlere gerekli olan paykwik miktarını belirtmek ve sonrasında müşteri temsilcilerimiz tarafından satın alacağınız paykwik tutarı kadar sizlerden havale istenecektir. Hızlı bir şekilde havale işleminizi gerçekleştirdikten sonra en geç 10 dakika içerisinde satın aldığınız Paykwik Kart Pin Kodunuz size sistemimize giriş yaptığınız Cep telefonu numaranıza SMS ile gönderilecektir.

Paykwik Canlı Destek : Sitemizde bulunan canlı destek hizmeti sizlere 7/24 saat aralığında hizmet vermekle yükümlüdür. Paykwik kart hakkında yaşayacağınız her hangi bir problem adına hızlı şekilde canlı desteğimize bağlanarak gönül rahatlığında destek almanız mümkündür.

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir