1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (12 oy ,ortalaması: 4,755)
Loading...

Jeton Kart Nereden ve Nasıl Alınır ?

guvenlik-iconÖncelikle İnternet Üzerinden Satın Alacağınız Her Ürüne Dikkat Etmelisiniz Dolandırıcı ve Sahtekar Kişilerde Aldanmayın Küçük Çaplı Kazançlar İçin.

Türkiye Jeton Tek Yetkili Bayisi JetonSatis.Org Alışveriş İçin Doğru Adrestesiniz.

 


Öncelikle Merhaba Jeton Kart nasıl satın alınır ve doğru şekilde nereden alınır. Öncelikle Jeton kart satın almanız için hiç bir şekilde sizlere kişisel bilgileriniz yani  T.C numaranızı güvenmediğiniz insanlarla paylaşmanıza gerek yoktur. Öncelikle satın alacağınız jeton kart miktarını belirleyip sonra canlı desteğimize bağlanmadan önce hangi banka ile havale yapacağınızı belirleyerek. Canlı destek operatörlerimize bağlanınız.

 

 Eğer Türkiye Tek Resmi Bayisi JetonSatis.Org sitesinden ilk kez alışveriş yapıyorsanız üye olmanız gerekmektedir. Haklarınız saklanması adına %100 güvence vermekteyiz , üye olmanızda ki  tek amaç  “18” Yaş altı kişilerin Jeton kart alması kesinlikle yasaktır kesinlikle . Alışveriş işlemleri tamamlandıktan sonra  bilgileriniz gizlenmektedir.Sistemimize üye olmanızda ki diğer amaçta kod paylaşımını kesinlikle canlı destek bölümümüzden yapmamaktayız. Siz müşterilerimizin güvenliği adına üçüncü şahıs kişilerin bilgilerinize ulaşmaması için sistemimize kayıt olduğunuz cep telefonu numarasına SMS ile Jeton kart kodlarınız gönderilmektedir.

Jeton Kart Satın Alma İşlemi ;

  • Satın alacağınız miktarı belirlemek.jeton-kart
  • Sistemimizden ilk kez alışveriş yapıyorsanız üye olmanız gerekmekte.
  • Canlı desteğimize bağlanmak.
  • Havale yapacağınız bankayı belirlemek.
  • Havale işlemini gerçekleştirdikten sonra .
  • 10 Dakika içerisinde sistemimize girdiğiniz cep telefonu numarasına SMS ile kodunuz gönderilecektir.

 

Alışverişlerinizi  Türkiye Resmi Satış Sitelerinden yani  JetonSatis.Org ‘ dan yapmalısınız.

   Türkiye Tek Resmi Satış Sitesi.

Küçük Kazançlar İçin Kendiniz Tehlikeye Atmayın.

Our tought

  1. Jeton kart satın alma işlemi bu kadar basit olacağını zannetmiyordum sonuçta bir kredi kartı 🙂 gerçekten sizlerin anlattığının dışına çıkmadım ve 15 dakikada kart sahibi oldum bir daha ki alışverişlerimi de buradan yapacağım

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir