1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (9 oy ,ortalaması: 5,005)
Loading...

Jeton Kart Yüksek Kur İle Bozdurma

Türkiye Resmi Satış Reselleri  Yüksek Kur İle Jeton Kart Bozdurmak  için Doğru Adrestesiniz .

Artık günümüzde bir çok kişinin ödeme seçeneği olarak tercih ettiği Jeton Kartlar alışverişlerinizden sizlere geriye kalan pin kodlarını bozdurma seçeneği
sunmaktadır. Dilerseniz bozdurmayıp saklaya bilirsiniz. Hiç bir şekilde alışverişlerinizden sizlere geriye kalan Jeton kart pin kodlarının 1 yıl içerisinde zarar görmesi söz konusu olamaz.

Jeton Kart Bozdurma işlemi ; Bu işlemi yapmak istiyorsanız yapmanız gereken işlem kısa bir işlemdir. Canlı destek operatörlerimize bağlanıp bozdurmak istediğiniz Jeton kart miktarını belirtmek  ve kur miktarını öğrenmek bunun sonrasında. Hangi banka ile sizlere havale yapmamızı istiyorsanız hesap bilgilerinizi bizimle paylaşarak ve ardından , Bizimle jeton kart pin numaranızı paylaştıktan sonra 10 dakika sonra havale işleminiz gerçekleşir ve sizlere SMS ile bilgi verilir.

jeton-kart-bozdurma

 

       Jeton Kart Bozdurma Adımlarla  ; 

  • Canlı Destek Operatörlerimize Bağlanmak.
  • Havale işlemi için hangi bankayı kullandığınızı belirlemek.
  • Bozdurmak istediğiniz Jeton Kart Miktarını belirtmek.
  • Jeton kart pin kodunuzu canlı destek operatörümüz ile paylaşmak.
  • 15 Dakika  içerisinde hesabınıza havale işlemi gerçekleşir ve SMS bilgi mesajı atılır.


Sistemimizde bulunan canlı destek operatörlerimiz ile 7/24 saat aralığında dilediğiniz şekilde hizmet alabilirsiniz  ve Sistemimizde bulunan operatör numaraları ile dilediğiniz vakit irtibata geçebilir ve Firmamızı güvenlik testine sokabilirsiniz.
JetonSatis.Org olarak sizlere bu hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.

 

Küçük çaplı kazançlar için Jeton Kart Pinlerinizi ,  Dolandırcı firmalarla paylaşmayın. Sizlere Yüksek Kur talep ederek sizleri  kandıra bilirler. Küçük çaplı kazançlar için kaliteden dışına çıkmayınız.  Lütfen Alışverişlerinizi Resmi Satış Sitelerinden Yapın aksi taktirde emeğinizi hiçe sayabilirler.

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir