1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (5 oy ,ortalaması: 4,605)
Loading...

Havale ile Jeton Kart Al

Jeton Kart Almanın Bir Çok Çeşidi Vardır Ama , En Önemlisi Doğru Yerlerden Alışveriş Yapmak.

 

havale-ile-jeton-kartJeton Kart  satın almanız için hiç bir şekilde kredi kartına ihtiyacınız yoktur. Diğer kartlar gibi sizleri
 kimlik bilgisi kredi kartı Cv numarası v.b sizin kişisel bilgilerinizi talep etmez hiç bir şekilde
, Jeton Kart’ı satın almanın bir çok yolu vardır. Havale ile Jeton Kart satın alma işlemi çok kısa bir işlemdir ama dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Kesinlikle sizlerin maddi zararlar görmesini istemeyiz . Sahte canlı desteği bulunan sahte Jeton Kart sitelerine kesinlikle güvenmeyin aksi taktirde emeğinizi hiçe sayabilirler. Alışverişlerinizi Resmi Satış sitelerinden yapın yoksa hiç bir şekilde güvenli bir yanı yoktur yapacağınız alışverişin.

  Öncelikle sitemize girerek hangi banka ile havale edeceksiniz öncelikle bankanızı seçerek canlı desteğimize bağlanın. Canlı destek operatörlerimize satın alacağınız Jeton Kart miktarını belirtin ve sizlere havale  edeceğiniz miktar söylenir ve en yakın banka atm cihazına giderek havale işleminizi yapıp bize ödeme bildirimi yaptıktan sonra. Kontroller sağlanır ve  sizlere  sistemimizde belirtmiş olduğunuz cep telefonuna SMS ile Jeton Kart 19 haneli Pin kodu gönderilir. Havale sistemi ile Jeton Kart satın alma işlemi en fazla 30 dakika sürecektir.

Havale ile Jeton Kart Satın Alma İşlemi Yapacağınız En Doğru Adrestesiniz , JetonSatis.Org Türkiye Resmi Satış Reselleri Olarak Sizlere En Kaliteli Hizmeti Sunmaktan Gurur Duymaktayız.

Our tought

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir