1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (8 oy ,ortalaması: 4,885)
Loading...

Jeton Kart Bets10 Para Yatırma

Jeton Kart Artık Bets10‘a ödeme seçeneği olarak eklendi , Bets10‘a Para yatırırken kredi kartınızı kullanmaya gerek kalmadı.

 

Sizlerinde bildiği gibi artık  güvenmediğiniz hiç bir sitede hiç bir şekilde kredi  kartınızı kullanmanıza gerek kalmadı . Jeton kart kullanarak kişisel bilgilerinizi tehlikeye atmadan gönül rahatlığınca alışveriş yapabilir ve Jeton Kart‘ları kullanabilirsiniz. Jeton kart kullanım amaçlarından bir tanesi’de kendinizi ve kişisel bilgilerinizi emek hırsızlarına kaptırmadan rahatlıkla istediğiniz ürünü istediğiniz yerden satın alabilirsiniz.

bets10-jeton-para-yukleme

Jeton kart Bets10 Para Yükleme  

06.11.2016 Tarihiyle birlikte artık Bets10’a Jeton Kart ile para yükleme  seçeneği eklenmiştir. Hiç bir şekilde kredi kartınızı kullanmanıza gerek yoktur.Jeton kart kullanarak banka ekstrelerinize yansıma olmaz , kimlik bilgileriniz güvence altında kalır ve kimse ile paylaşılmaz. Bir çok bahis sitesinde Jeton kart para yükleme seçeneği olarak eklenmiştir ve çokça tercih edilmektedir.

 

Bets10 Yeni Giriş Adresi için ” https://bets.fuyancoin.com/yeni-giris-adresi/ ” Adresini Ziyaret Etmeniz Yeterli Olacaktır . 

 

Artık Güvenli Bir Şekilde Bets10’a Jeton Kart ile Para Yükleye bilir , Kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir